Zmiany w funkcjonowaniu Poradni

Od dnia 16 marca (poniedziałek) w Poradni POZ wprowadza się rejestrację na godzinę – proszę respektować ustalony w rejestracji czas wizyty i jeśli nie jest to rejestracja na bieżąco proszę opuścić poradnię i przyjść o wskazanej godzinie.
Zamyka się przejście przez poradnię – zbudowana została ścianka pomiędzy poradnią POZ a AOS. Dla osób, które korzystają z poradni POZ oraz gabinetu zabiegowego służy wejście nr 1 (główne), dla osób, które korzystają z poradni AOS (specjalistycznych) wejście nr 2 (ze szczytu budynku) – na drzwiach umieszczone są dodatkowe informacje.
Co godzinę (o pełnych godzinach) przez 5 minut odbywać się obowiązkowe wietrzenie poradni. Prosimy w tym czasie nie wchodzić do poradni, ani z niej nie wychodzić – drzwi będą zagrodzone.
⭕Wdniach 16 marca – 13 kwietnia nieczynna będzie poradnia laryngologiczna. Pozostałe dwie poradnie specjalistyczne – na chwilę obecną – będą czynne jak dotychczas.
Rejestracja oraz ewentualne zmiany terminu do poradni specjalistycznych odbywać się będą tylko telefonicznie.
Prosimy – w miarę możliwości – nie przychodzić do poradni z osobami towarzyszącymi. Przychodząc do poradni z chorym dzieckiem, proszę nie przyprowadzać dzieci zdrowych.
Prosimy na terenie poradni nie spożywać żadnych posiłków.

Dodaj komentarz