Pełnoletni pacjent na liście deklaracji lekarza pediatry

Dziękujemy za zainteresowanie się tą wiadomością SMS.

Wysłaliśmy ją na ten numer telefonu, gdyż taki widnieje przy Pani / Pana nazwisku w naszej bazie pacjentów. Sprawa jest dosyć pilna gdyż Pani / Pana deklaracja wyboru lekarza POZ za parę tygodni straci swoją ważność.

Dlaczego?

Dlatego, że Państwa aktualna deklaracja jest złożona do lekarza pediatry. Mogą Państwo tego nie pamiętać, bo dla zdecydowanej większości z Was była składana jeszcze przez Waszych Rodziców. Od momentu ukończenia przez Panią / Pana 18 roku życia powinna ona zostać zaktualizowana i złożona do lekarza rodzinnego lub lekarza chorób wewnętrznych.

Aby mogli Państwo korzystać z naszej opieki medycznej konieczna jest aktualizacja danych dotyczących wyboru lekarza. Można tego dokonać na kilka sposobów.

1. Zgłosić się do rejestracji POZ poradni „Twój Lekarz” i tutaj w przeciągu kilku minut dokonać zmiany wyboru lekarza POZ

2. Jeśli posiadają Państwo Internetowe Konto Pacjenta (IKP) to można dokonać zmiany za jego pośrednictwem

+ nie mam IKP, ale chcę założyć >>>

+ mam IKP, przenieś mnie na stronę logowania

Szczegółową instrukcję, jak złożyć e-deklarację znajdą Państwo klikając w TUTAJ

3. Wydrukować deklarację, wypełnić wymagane pola (zaznaczone żółtym kolorem), podpisać i wysłać listem tradycyjnym lub zeskanować i wysłać mailem na adres: deklaracja@twojlekarz.info

+ pobierz druk deklaracji wyboru lekarza POZ w formacie DOC

+ pobierz druk deklaracji wyboru lekarza POZ w formacie PDF

Dziękujemy za poświęcony nam czas i dokonanie zmiany wyboru lekarza POZ.

 

Więcej informacji pod numerem telefonu 56 686 44 71 w.1